Servis

Servis ve bakım

Yetkili Servisimiz yıl boyunca uzman kadrosuyla bakım ve onarım ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler sunuyor.

Bakımlarınızı Renoto Renault yetkili servisinde yaptırın

Aracınızın tüm periyodik bakımlarını Renoto Renault yetkili servisinde yaptırın, aracınızın yaşına göre artan "Renault Avantaj" indirimlerinden ve 2 yıl yedek parça ve işçilik garantisinden yararlanın.

Uyarı işaretleri

Gösterge panelinizde yanan ışık.Şayet bu işareti görürseniz, aracınızı Renoto Renault Yetkili Servisimize getirin ve gerekli kontrollerini yaptırınız. Renault, her bakım için, şeffaf fiyatlı işçilik ve parça dahil Renault Fix paketlerini önermektedir.

Renault Fix Nedir?

Otomobilinizin bakım ve onarımını sizin için endişe kaynağı olmaktan bütünüyle çıkaracak, hayatınızı kolaylaştıracak, servise bakış açınızı değiştirecek yeni bir anlayış, şeffaf bir sistem. Bu sistemle, aracınıza bakım ve onarım yaptırırken parça ve işçilik dahil paketlerden faydalanırsınız. Diğer bir deyişle, bu paketler size yedek parça, işçilik ve KDV si içinde, herşey dahil fiyatlarla sunulur. Aynı zamanda, Renault Yetkili Servis Kalitesi ve diğer tüm satış sonrası hizmetlerinden faydalanıyor olmanın güvencesini hissedersiniz. Renault Fix'le beraber:

  • Orijinal Yedek Parça
  • 2 Yıl Yedek Parça ve Onarım Garantisi
  • Servise giren her araca standart 34 nokta kontrolü
  • Araç Yıkama hizmetlerinin de dahil olduğu bir hizmet paketine sahip olursunuz.

Renault Fix ile işlem de Fiyat da Belli. Fiyatlar şeffaf... Sürpriz Yok! Renault Fix Renault Fix Paketleri sayesinde servise gelir gelmez, aracınıza uygulanacak bakım ve onarımın içeriğine ve fiyatına, daha işlem başlamadan kolayca ulaşır, hesabı önceden öğrenebilirsiniz. Satın alacağınız paketin içeriği dahilinde ödeyeceğiniz fiyatı önceden bilir, sürprizle karşılaşmazsınız. Ödeyeceğiniz hesabı önceden ve net biliyor olmanın rahatlığını yaşarsınız.

Renault Fix Nasıl Çalışıyor?

Renault Fix, Türkiye nin her yerinde bu sisteme katılan Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Renault Fix, sistem dahilinde tanımlanan araçlar için geçerlidir. Aracınızın bakım ve onarım ihtiyacına göre, satın alacağınız paketi belirler, Renault Yetkili Servisinden, Renault Fix fiyatını öğrenirsiniz. Renault Fix paket fiyatları, tavsiye edilen fiyatlardır.